سوالات متداول از ویکی قرارداد

برخی از سوالات کاربران ویکی قرارداد

پس از پرداخت چند ساعت بعد نمونه قراردادها را دریافت خواهم کرد؟

اگر از خرید آنلاین استفاده کنید همان لحظه به صورت اتوماتیک فایل ها را دریافت خواهید کرد و سیستم سایت در لحظه فایل های مربوطه را به ایمیل شما ارسال خواهد کرد. اگر از پرداخت کارت به کارت استفاده کنید باید به شماره ۰۹۱۵۱۳۷۱۶۶۷ اس ام اس دهید تا در اسرع وقت (نهایتاً ۴ ساعت بعد) برایتان ایمیل گردد.

از کجا بفهمم که فایل هایی که ارسال می کنید از کیفیت مناسب برخوردار است؟

جواب های زیادی می توان به این پرسش داد اما ساده ترین پاسخ این است که نهایتاً اگر مجموعه خریداری شده مد نظر شما نبود از گارانتی بازگشت وجه استفاده می کنید، یعنی خرید شما بدون ریسک است.

من فقط چند تا از فایل ها را لازم دارم می توانید آنها را برای من بفرستید؟

خیر، امکان ارسال بخشی از مجموعه ها و جداسازی فایل ها و قراردادها برای شما امکان ندارد. شما باید مجموعه ها را با تمام فایل های آن خریداری کنید هرچند ممکن است چند تا از قراردادها در حال حاضر از دید شما کاربرد نداشته باشد اما در آینده می توانید از آنها استفاده کنید.

بنده مجموعه قرارداد (x) را لازم دارم که در محصولات ویکی قرارداد موجود نیست، می توانید اختصاصی برای من تهیه کنید؟

مجموعه های زیادی در برنامه توسعه ویکی قرارداد قرار گرفته است که تیم ما در حال آماده سازی آن‌ها است. محصولات جدید در سال جدید رونمایی خواهد گردید. امکان سفارش گرفتن تا قبل از آن تاریخ و مجموعه تهیه کردن اختصاصی برای فرد خاصی، فعلاً در برنامه ما نیست.

اگه در سال های آینده فایل های قراردادی جدید به مجموعه ها اضافه کردید ما باید دوباره پول پرداخت کنیم؟

خیر. وقتی شما یک مجموعه را از ویکی قرارداد خریداری می کنید در آینده هر فایل قراردادی که به این مجموعه اضافه شوند بصورت کاملاً رایگان برای شما ارسال خواهد شد و هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشید.

فایل های قراردادی رایگان برای من ارسال نشده است، برای من ایمیل بزنید.

ارسال فایل های رایگان کاملا بصورت اتوماتیک توسط سیستم سایت ارسال می گردد و در صورتی که ایمیل خود را به درستی وارد کرده باشید، فایل ها نیز به درستی ارسال می گردد، برای اطمینان بخش اسپم و یا پروموشن ایمیل خود را نیز چک بفرمائید. اگر به هر دلیلی موفق نشدید به ما ایمیل بزنید تا در جواب ایمیل شما فایل های را ارسال کنیم.

اگر غیر از اینها سوالی دارید لطفاً بر روی لینک مقابل کلیک کنید تا به بخش تماس با ما هدایت شوید.